İçeriğe geç

Influencer ile Pazarlama

Şirketimiz, projeleriniz için influencer kullanımı konusunda size tavsiyelerde bulunan Türkiye’nin lider influencer pazarlama ajansıdır.

AltcoinTurkey projenize ve markanıza nasıl yardımcı olabilir?

Sürdürülebilir Pazarlama Stratejisi

Influencer pazarlama stratejimiz, içeriğin ve etkileyicilerin kripto para piyasasının merkezinde olduğu sosyal medya dinamiklerinde ön planda olmanızı sağlar.

Promosyon Yönetimi

Az sayıda influencer ile çalışmak ve bunları projeniz için kullanmak, sürekli gelişen  kripto pazarında artık hedeflerinize ulaşmanın etkili bir yolu değil. AltcoinTurkey, kampanya boyunca projeniz ve markanız için farklı influencer pazarlama stratejileri ile kampanyanızı ülke çapında yaygınlaştırmanıza ve hedef kitlelere kolayca ulaşmanıza yardımcı olur.

Zaman Yönetimi

Twitter, Telegram, YouTube gibi günümüzde pek çok farklı sosyal medya mecrası bulunurken, proje veya markalar için içerik reklamı yapanların sayısı da artıyor. Altcoin Türkiye’de markaların içerik sorununu daha az para, emek ve zaman harcayarak çözmek için projenizin ve markanızın sosyal medya kitlesine uygun olmasını sağlamak için ilgili sosyal medya kanallarında influencer’lar ile çalışıyoruz.

Veri Analizi

Influencer marketing’in kripto para dünyasında önemi arttıkça, promosyonlara harcanacak bütçelerin de en verimli şekilde kullanılması büyük önem taşıyor. Influencerlardan aldığımız sosyal medya verilerini kullanarak, influencer pazarlama kampanyalarının sonuçlarını şeffaf bir şekilde sizlere sunuyoruz.

Çeşitli Sosyal Medya Platformları

Birkaç yıl önce sosyal medya denilince aklımıza ilk olarak Facebook gelirken artık Twitter, Instagram, Youtube, Tik Tok gibi birçok platform hayatımızda yerini alıyor. Kripto para dünyasında farklı sosyal medya platformlarında influencer’ların farklı kitlelere sahip olduğu gerçeğini göz önünde bulundurarak projeniz ve markanızın hedef kitlesi için en doğru platformu ve influencer’ı sizlere sunuyoruz.

BİR INFLUENCER İHTİYACINIZ MI VAR?

BİR İNFLUENCER İHTİYACINIZ MI VAR?

Alt Coin Turkey

info@altcointurkey.com

© 2021 Alt Coin Turkey. All rights reserved. Designed by ….